Vorskla-HoverlaСьогодні у Полтаві відбувся поєдинок 23-го туру у рамках УПЛ між полтавської "Ворсклою" та ужгородською "Говерлою".

До звітного поєдинку, обидві команди навесні не програвали. Полтавці зіграли внічию на домашньому стадіоні з "Зорею" і вистояла нічию у Луцьку. Закарпатська команда внічию зіграла в Харкові проти "Металіста" і перемогла на власному полі в західноукраїнському дербі львівські "Карпати".

Склади обох команд на цю гру.

Ворскла: Непогодов, Сапай, Даллку, Чеснаков, Ткачук, Пердута, Дедечко, Турсунов (Маркоскі, 85), Громов (Кривошеєнко, 88), Міщенко (Янузі, 74), Яхович.

Запасні: Богуш, Курілов, Романчук, Маркоскі, Скляр.

Говерла: Надь, Акакпо, Балафас (Шацькихб 71), Уоллес, Лисицький, Люлька, Кочиш, Шарпар, Буяльський (Герасимюк, 88), Нікулає (Степанюк, 79), Фещук.

Запасні: Бабенко, Дандя, Райчевіч, Кадимян.

У першому таймі господарі відкрили рахунок. На 34-ій хвилині узбек Турсунов скористався помилкою Уоллеса та Акакпо і відкрив рахунок в зустрічі.

На початку другої половини гри, Віталій Буяльський зрівняв рахунок. Але потім настав "зоряний" час екс-гравця "Говерли" Олега Міщенка. Міщенко на 60-ій хвилині вивів "Ворсклу" вперед, а на 73-ій зміцнив перевагу свого клубу, оформивши "дубль".

Отже, фінальний свисток арбітра матчу сповістив про впевнену перемогу підпопічних Василя Сачка - 3:1.

Відзначимо дебют Максима Шацьких у складі ужгородського клубу.

Після цього матчу "Ворскла" залишається на 6-ій сходинці у турнірній таблиці, а "Говерла" - на 13-ій.